Meist

Ettevõttest

Kiviabi on tänavakivist teede ja platside ehitamisega tegelev kaubamärk, mis asutati 1999. aastal ning on sestpeale ehitanud ca 1000 erinevat  platsi, ning teed, nii tänavakividest kui ka looduskivist. Tänaseks on ettevõte leidnud endale kindla ja stabiilse koha Eesti turul. 

Meie põhiliseks tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja Harjumaa, kuid vajadusel teostame töid üle terve Eesti. Teostame tänavakivi paigaldustöid nii ehitusfirmadele, korteriühistutele kui ka eraisikutele.

Paigaldame tänavakivi, looduskivi ja äärekivi ja samuti teeme haljastustöid, ning talvel tegeleme ka erinevate lumekoristustöödega. Pakume erinevate tootjate, erinevate kujude, erinevat värvi kivide paigaldust. Teostame kõik vajalikud tööd alates mõõtmisest kuni paigaldusjärgsete heakorratöödeni.

Ettevõtte eesmärgiks on tagada kõikidele praegustele ja tulevastele klientidele kaasaegsed ja kvaliteetsed lahendused. Antud eesmärgi teostamisel aitavad kaasa hea kvalifikatsiooni ja kogemustega töötajad.

Oma tugevateks külgedeks peame professionaalsust, paindlikust ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Meie töötajad on oma ala professionaalid, töö on neile väljakutse mitte rutiinne kohustus.

Tänu meie paljudele nõudlikele klientidele, kelle sooviks on olnud saada parimat kvaliteeti, oleme aastatega saavutanud suurepärase taseme. Kasutades meie teenuseid kivitööde, ning lumekoristuse teostamisel, võite olla kvaliteedis kindel.

Meie kvaliteedi tagamise võti peitub kliendi vajadustega arvestamises ning nende rahulolu tagamises tehtud töödega. Hindame ja analüüsime pidevalt protsessi kõiki tegevusi. Klientidelt saadud tagasiside tehtud töödele on aluseks meie töö paremaks muutmisel.

Igapäevases tegevuses pöörame suurt tähelepanu kliendiga suhtlemisele. Väga tähtsaks peame ka kliendi ja ehitaja vahelist koostööd. Püüame alati mõista ja aru saada kliendi soovidest ning anda omapoolset nõu.

Pakume talviti lumekoristusteenust sõbralike hindadega nii endistele kui ka uutele klientidele.

Koostööle lootma jäädes!